Diríxete ao Concello

Directorio de contactos

Departamento Persoa Email
Alcaldía Xose Manuel Rodríguez alcaldia@asneves.gal
1ª Tenencia de Alcaldía. Fomento Marcelino Couto fomento@asneves.gal
2ª Tenencia de Alcaldía. Servizos Oscar González servizos@asneves.gal
Concellería de Ensino e Benestar Social Pilar González ensino@asneves.gal
Concellería de Cultura e Mocidade Rocío Barreiro cultura@asneves.gal
Concellería de Muller Natividad Durán muller@asneves.gal
Correo Xeral Damián González concello@asneves.gal
Rexistro Ramón Reguera rexistro@asneves.gal
Secretaría María Jesús Rodríguez secretaria@asneves.gal
Técnica Xestión Conchi Solano tecnicaxestion@asneves.gal
Tesourería Moncha Carballo intervenciontesoureria@asneves.gal
Emprego Esperanza Goyanes emprego@asneves.gal
Administrativo Sergio A. Bermejo administrativo@asneves.gal
Urbanismo Teodoro F. de Antes oficinatecnica@asneves.gal
Comunicación Oscar González comunicacion@asneves.gal
Servizos Sociais Mercedes Rodríguez servizossociais@asneves.gal
Educadora Ana Cuesta educadorafamiliar@asneves.gal
Auxiliar Servizos Sociais Chema Carro auxiliarssss@asneves.gal
Biblioteca Teresa Rocha biblioteca@asneves.gal
Turismo Cecilia García turismo@asneves.gal
Policía Local policialocal@asneves.gal
Xulgado de Paz Diana Rodríguez registrocivil.asneves@justicia.es